شنیدن حدس و گمان های منفی بیشتر برای سرمایه گذاران ناخوشایند خواهد بود، زیرا اثرات فاجعه بار حمام خون اخیر، بازارهای ارزهای دیجیتال را کند کرده است. اما متأسفانه، یک کارشناس پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین بسیار پایین تر خواهد آمد.

اسکات مینرد، مدیر ارشد Guggenheim Partners، یک شرکت سرمایه‌گذاری و مشاوره جهانی که ۳۲۵ میلیارد دلار تحت مدیریت آن اداره می‌کند، حدس زد که قیمت بیت‌کوین می‌تواند به ۸۰۰۰ دلار کاهش یابد. او همان مردی است که روزی در ماه دسامبر گفت: «قیمت بیت کوین باید ۴۰۰۰۰۰ دلار باشد»

این حدس و گمان به کاهش نزدیک به ۷۰ درصدی قیمت امروز بیت کوین اشاره دارد که در حدود ۳۰۰۰۰ دلار در نوسان است.

با محدود کردن فدرال رزرو ممکن است بیت کوین سقوط کند.

اندرو راس سورکین در مصاحبه با CNBC که در روز دوشنبه در مجمع جهانی اقتصاد در سوئیس انجام شد، گفت:

وقتی به طور مداوم به زیر ۳۰۰۰۰ [دلار] می‌روید، ۸۰۰۰ [دلار] کف نهایی است، بنابراین من فکر می‌کنم که ما فضای بیشتری برای نزول داریم، به خصوص با محدود کردن فدرال رزرو.

Minerd رابطه بین قیمت بیت کوین و مقررات فدرال رزرو و سیاست های سختگیرانه را برجسته کرد.

بیت کوین پس از بالاترین قیمت قبلی خود در ۱۰ نوامبر، زمانی که قیمت BTC به ۶۹۰۴۴ دلار رسید، حدود ۵۸ درصد از ارزش خود را از دست داده است.

او افزود: «بیشتر این ارزها، ارز نیستند، آنها آتقلبی هستند» و گفت: «فکر نمی‌کنم ما هنوز نقش اصلی را در رمزارزها دیده باشیم».

وی با مقایسه وضعیت فعلی با حباب دات کام در اوایل دهه ۲۰۰۰، گفت; «اگر اینجا در حباب اینترنت نشسته بودیم، در مورد اینکه یاهو و آمریکا آنلاین برندگان بزرگ بودند صحبت می‌کردیم. برنده.” علاوه بر این، او تاکید می کند که ارز دیجیتال برای ذخیره ارزش مورد نیاز است. و همچنین تبدیل شدن به یک وسیله مبادله و یک واحد حساب. Minerd گفت: «من فکر نمی‌کنم ما هنوز نمونه اولیه مناسبی برای ارزهای دیجیتال داشته باشیم. قیمت بیت کوین در حال حاضر بیش از ۲۹۰۰۰ دلار معامله می شود. | منبع: نمودار قیمت BTC/USD از TradingView.com به نظر می رسد سرمایه گذاران برای خرید افت بیت کوین مردد هستند سقوط استیبل کوین‌ها، از جمله TerraUSD (UST) و لونا، بازار را تحت تاثیر قرار داده است. ادوارد مویا، تحلیلگر پلتفرم معاملاتی معروف فارکس و CFD آمریکا، OANDA، اظهار داشت که قیمت بیت کوین حتی با افزایش ریسک گسترده در وال استریت ثابت است. او اضافه کرد؛ به نظر می رسد که بیشتر معامله گران ارزهای دیجیتال برای خرید این کاهش تردید دارند. که به احتمال زیاد به این معنی است که کف سازی نشده است. علاوه بر این، مویا در مورد کریستین رئیس بانک مرکزی اروپا صحبت کرد که قبلاً گفته بود ارزهای دیجیتال “ارزش ندارند”. مطالب مرتبط | به لطف این الگو، سولانا (SOL) می تواند صعودی را ثبت کند بعید است که رئیس یک بانک مرکزی بیت کوین یا سایر سکه های برتر را تایید کند. به خصوص که سال ها با یورو یا دلار دیجیتال فاصله داریم. به نظر می رسد که بیت کوین واقعاً جریان های عظیمی را جذب نخواهد کرد. تا زمانی که سرمایه گذاران بر این باورند که اکثر بانک های مرکزی بزرگ به پایان چرخه های انقباضی خود نزدیک می شوند. او حدس زد که قیمت سکه های غول پیکر احتمالاً در تابستان امسال متزلزل خواهد ماند.

اشتراک این خبر در :