سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس با اشاره به نگران بودن هواداران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، معتقد استT وزارت ورزش برای واگذاری استقلال و پرسپولیس بهانه می‌آورد.

وزارت ورزش برای واگذاری استقلال و پرسپولیس بهانه می‌آورد

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، سید فرید موسوی درباره اظهارات وزیر ورزش مبنی بر لزوم اصلاح بند قانونی قانون بودجه در خصوص واگذاری استقلال و پرسپولیس گفت: وزارت ورزش موظف به اجرای قانون است و در صورتی که استدلال کافی برای لزوم اصلاح قانون دارند، لایحه‌ای تنظیم و به مجلس تقدیم کنند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: وزیر ورزش از همان روز ابتدا اعلام می‌کرد که واگذاری استقلال و پرسپولیس با ساز و کار پیش‌بینی‌شده قابل اجرا نیست؛ اگر وزارت ورزش همچنان مُصر به این موضوع است، لایحه‌ای به مجلس ارائه کند.

سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس با بیان اینکه وزارت ورزش بهانه می‌آورد، افزود: متاسفانه دو باشگاه استقلال و پرسپولیس هیچ وضعیت مناسبی ندارند و هواداران آنها نگران هستند؛ ضمن آنکه بحران‌هایی که در فوتبال مشاهده شد و قرار گرفتن در آستانه لیگ نیز به حساسیت این موضوع اضافه می‌کند.

وی با اشاره به اینکه نماینده دولت همواره در زمان بررسی لایحه بودجه سنواتی در کمیسیون تلفیق حضور دارد، ادامه داد: وزیر ورزش می‌توانسته از طریق این نماینده دولت، مطالب مورد نظر را در خصوص واگذاری استقلال و پرسپولیس مطرح کند.

به گزارش خانه ملت، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در پاسخ به این سوال که آیا با حکم قانونی کنونی امکان واگذاری استقلال و پرسپولیس وجود دارد، توضیح داد: قانون باید اجرا شود؛ اگر دولت معذوریت‌هایی در اجرای قانون دارد، هر چه سریعتر لایحه اصلاحی ارائه کند.

بیشتر بخوانید

اشتراک این خبر در :