امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲ میلیون و ۳۲۴هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۲۷ میلیون و ۴۵۰هزار تومان است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، هم‌اکنون در بازار آزاد، قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲ میلیون و ۳۲۴هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۲۴ میلیون و ۶۰۰هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز ۲۷ میلیون و ۴۵۰هزار تومان است.

بیشتر بخوانید

 در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۱۵ میلیون و ۵۰ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی ۱۰ میلیون و ۵۰ هزار تومان و سکه یک‌گرمی ۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر مثقال طلا در بازار داخلی، ۱۰ میلیون و ۷۱هزار تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هر انس طلا در بازارهای جهانی ۱۹۵۷دلار است.

بیشتر بخوانید

 بر اساس معاملات بازار مبادله ارز و طلای ایران، قیمت هر اسکناس دلار امروز (دوشنبه ۲۶ تیر ماه) با ثبات نسبت به روز کاری قبل معادل ۴۱ هزار و ۲۵۷ تومان و ۵ ریال و قیمت حواله دلار ۳۷ هزار و ۵۰۶ تومان اعلام شد.

در تابلوی معاملاتی مرکز مبادلات ارزی در روز جاری، نرخ اسکناس یورو با کاهش نسبت به روز کاری قبل معادل ۴۶ هزار و ۲۹۴ تومان و ۷ ریال، و نرخ حواله یورو ۴۲ هزار و ۸۶ تومان اعلام شده است.

همچنین در مرکز مبادله ارز و طلا، نرخ اسکناس درهم نیز ۱۱ هزار و ۲۳۴ تومان و نرخ حواله درهم نیز ۱۰ هزار و ۲۱۲ تومان اعلام شده است.

بروز رسانی: ‌دوشنبه ۲۶  تیر ۱۲:۰۰
نوعقیمت لحظه (تومان)
قیمت دلار (اسکناس)۴۱  هزار و ۲۵۷  
قیمت دلار (حواله)۳۷  هزار و ۵۰۶
قیمت یورو (اسکناس)۴۶  هزار و  294
قیمت یورو (حواله)۴۲  هزار و ۸۶
قیمت درهم (اسکناس)۱۱ هزار و ۲۳۴
قیمت درهم (حواله)۱۰ هزار و ۲۱۲
بروز رسانی: ‌دوشنبه ۲۶  تیر ۱۲:۰۰
نوعقیمت لحظه (تومان)
قیمت سکه بهارآزادی  24  میلیون و ۶۰۰ هزار
قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)۲۷  میلیون و ۴۵۰  هزار
قیمت نیم سکه بهارآزادی۱۵ میلیون و ۵۰  هزار
قیمت ربع سکه بهارآزادی۱۰  میلیون و ۵۰ هزار
قیمت سکه گرمی۶ میلیون و ۱۰۰ هزار
بروز رسانی: ‌دوشنبه ۲۶  تیر ۱۲:۰۰
نوعقیمت لحبظه (تومان)
گرم طلای ۱۸ عیار۲ میلیون و ۳۲۴  هزار
مثقال طلا۱۰ میلیون و ۷۱  هزار
انس طلا(دلار)۱۹۵۷

انتهای پیام/

اشتراک این خبر در :