در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان‌ ۵ ساله در تهران خواهیم‌ پرداخت.

اقتصاد آنلاین – مریم علیایی؛ استان تهران با وسعتی حدود ۱۳٬۶۸۸ کیلومتر مربّع از استان‌های مرکزی ایران در جنوب بخش مرکزی رشته کوه البرز قرار دارد. این استان از شمال به استان مازندران، از جنوب به استان قم، از جنوب‌غربی به استان مرکزی، از غرب به استان البرز و از شرق به استان سمنان محدود می‌شود.

اگر قصد خرید خانه ۵ ساله در تهران را دارید،گزارش امروز ما را از دست ندهید.

آپارتمانی ۸۳ متری در گیشا درحالی که ۵ سال از ساخت آن گذشته و دو اتاق خواب داشته باشد، معادل ۱۱  میلیاردو ۳۰۰ میلیون تومان ارزش دارد.

واحد آپارتمانی ۵ ساله در  دربند با متراژ ۷۸ متر و دو اتاق خواب در روز های گذشته معادل ۱۲ میلیاردو تومان قیمت‌گذاری شده است.

همچنین واحدی دیگر در پاسداران با متراژ ۸۵ متر و سنی معادل ۵ سال درحالی که این واحد دو خوابه است معادل  ۱۴ میلیاردو ۷۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

برای خرید واحد آپارتمانی ۵ ساله در جنت‌آباد شمالی با متراژ ۸۰ متر و دو اتاق خواب و آسانسور و پارکینگ، انباری به بودجه‌ای معادل ۷ میلیاردو ۶۲۰ میلیون تومان احتیاج دارید.

اگر قصد سرمایه‌گذاری در دریاچه شهدای خلیج را دارید،یک واحد با سرمایه ۱۱ میلیاردو ۲۰۰ تومان میتوانید واحدی ۵ ساله با متراژ ۱۳۰ متر را خریداری کنید.

همچنین برای خرید واحدی دیگر در جوادیه با متراژ ۷۷ متر و ۵ ساله درحالی که دو خوابه است، به سرمایه‌ای معادل ۳ میلیاردو ۳۰۰ میلیون تومان احتیاج دارید.

اگر واحدی با متراژ ۷۸ متر مد نطر دارید، یک واحد ۵ ساله در  هفت حوض که دو خوابه است، به سرمایه ای معادل ۶ میلیاردو ۶۳۰ میلیون تومان احتیاج دارید.

آپارتمانی ۵ ساله در اختیاریه با متراژ ۵۹ متر و یک اتاق خواب، ارزشی بالغ‌بر ۸ میلیاردو ۹۰۰ میلیون میلیون تومان دارد.

محلهمتراژمشخصاتسال ساختقیمت کل(تومان)قیمت هر متر(تومان)
گیشا ۸۳۲خوابه،آسانسور،انباری،پارکینگ۱۳۹۷۱۱٬۳۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۱۳۶٬۱۴۴٬۰۰۰ 
 دربند۷۸۱خوابه،آسانسور،انباری،پارکینگ۱۳۹۷۱۲٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۱۵۳٬۸۴۶٬۰۰۰ 
پاسداران۸۵۲خوابه،آسانسور،پارکینگ۱۳۹۷۱۴٬۷۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۱۷۲٬۹۴۱٬۰۰۰ 
جنت‌آباد شمالی۸۰۲خوابه،آسانسور،انباری،پارکینگ۱۳۹۷۷٬۶۲۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۹۵٬۲۵۰٬۰۰۰ 
دریاچه شهدای خلیج۱۳۰۳خوابه،آسانسور،انباری،پارکینگ۱۳۹۷۱۱٬۲۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۸۶٬۱۵۳٬۰۰۰ 
جوادیه۷۷۲خوابه،آسانسور،پارکینگ۱۳۹۷۳٬۳۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۴۲٬۸۵۷٬۰۰۰ 
 هفت حوض۷۸۲خوابه،آسانسور،انباری،پارکینگ۱۳۹۷۶٬۶۳۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۸۵٬۰۰۰٬۰۰۰ 
اختیاریه۵۹۱خوابه،آسانسور،انباری،پارکینگ۱۳۹۷۸٬۹۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۱۵۰٬۸۴۷٬۰۰۰ 

توجه داشته‌ باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران برای فروش گذاشته شده، اقتصادآنلاین دخل و تصرفی در قیمت ها ندارد و نرخ ها ذکر شده قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت خرید مسکن در هر منطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود

اشتراک این خبر در :