اکوایران: قیمت دلار در مرکز مبادله ارز و طلا امروز بدون نوسان مانده اما قیمت یورو افزایشی شده است. روند افت قیمت سکه امامی نیز امروز متوقف شده و با افزایش نسبت به روز پنجشنبه همچنان در کانال ۲۷ میلیون تومان قرار دارد.

به گزارش اکوایران، قیمت دلار در مرکز مبادله ارز و طلا در اولین روز از هفته جاری تغییری نکرده اما یورو با افزایش قیمت همراه شده است.

قیمت دلار امروز ‌‌شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ در مرکز مبادله ارز و طلای ایران با بدون تغییر نسبت به روز قبل در سطح ۴۲ هزار و ۸۲ تومان قرار گرفته است.

همچنین قیمت یورو در این مرکز رقم ۴۵ هزار و ۲۳۴ تومان را نشان می‌دهد که افزایش ۲۰۰ تومانی داشته است.

قیمت درهم امارات نیز در سطح ۱۱ هزار و ۴۵۸ تومان اعلام شده است.

نرخ حواله دلار، حواله یورو و حواله درهم نیز در این مرکز به ترتیب ۳۸ هزار و ۲۵۶ تومان، ۴۱ هزار و ۱۲۲ تومان و ۱۰ هزار و ۴۱۷ تومان درج شده است.

همچنین قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ در مرکز مبادله ارز و طلا در سطح ۲ میلیون و ۳۳۸ هزار تومان قرار دارد.

قیمت ارز توافقی

قیمت انواع ارز در سایت کانون صرافان نیز امروز با نوسان‌های قابل توجهی مواجه نبوده است.

قیمت دلار امروز ‌شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ به صورت توافقی در سایت کانون صرافان ایرانیان (تا حوالی ساعت ۱۳:۰۰) بطور میانگین ۴۱ هزار و ۶۶۶ تومان اعلام شده که نسبت به روز قبل کاهش نامحسوس ۴۲ تومانی داشته است.

در همین سایت قیمت یورو توافقی نیز با افزایش ۱۷۵ تومانی، به رقم میانگین ۴۴ هزار و ۷۷۴ تومان رسیده است.

قیمت درهم امارات به صورت توافقی بطور میانگین ۱۳ هزار و ۱۶۶ تومان اعلام شده است.

این نرخ‌ها در حالی است که در بازار آزاد ارز با قیمت‌هایی که بانک مرکزی آنها را غیررسمی می‌خواند، قیمت دلار با اختلاف تقریبا ۸ هزار تومانی در کانال ۴۹ هزار تومان قرار دارد.

قیمت سکه ، نیم سکه و ربع سکه

طبق اعلام کانون صرافان، قیمت سکه امامی امروز تغییر روند داده و برخلاف کاهش‌های اخیر، با افزایش ۱۳۵ هزار تومانی رقم میانگین ۲۷ میلیون ۴۷۵ هزار تومان را به ثبت رسانده است.

شکاف قیمت بین قیمت‌های درج شده در سایت کانون صرافان و سایت اتحادیه سکه و طلا باز هم افزایش یافته و اختلاف به یک کانال رسیده، به طوری که در سایت اتحادیه قیمت سکه امامی در سطح ۲۸ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان قرار گرفته است.

قیمت نیم سکه نیز در صرافی‌های مجاز رقم میانگین ۱۴ میلیون و ۶۷۵ هزار تومان را نشان می‌دهد که نسبت به روز قبل حدود ۱۲۰ هزار تومان کاهش یافته است.

تا حوالی ظهر امروز ‌شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ قیمت ربع سکه در کانون صرافان رقم ۹ میلیون و ۶۶۰ تومان اعلام شده که نسبت به پنجشنبه ۲۵۶ هزار تومان کاهش یافته است.

اشتراک این خبر در :