به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران درباره تغییر ساعت کار دستگاه‌های اجرایی از ۱۸ شهریورماه در تهران توضیحاتی ارائه کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران گفت: ساعت آغاز به کار دستگاه‌های اجرایی ملی مستقر در شهر تهران از ۱۸ شهریور از ۷ تا ۹ صبح به صورت شناور خواهد بود.

 قدرت الله شفیقی معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران با اشاره به تغییر ساعت کار دستگاه‌های اجرایی از ۱۸ شهریورماه در تهران اظهار کرد: ساعت آغاز به کار دستگاه‌های اجرایی ملی مستقر در شهر تهران از ۱۸ شهریور از ۷ تا ۹ صبح به صورت شناور خواهد بود.

وی افزود: ساعت آغاز به کار دستگاه‌های استانی و واحدهای صنعتی ۷ و در اداره‌های نظامی، انتظامی و امنیتی ۶ و ۳۰ دقیقه صبح خواهد بود.

معاون استاندار تهران تاکید کرد: مدیران به گونه‌ای نظارت داشته باشند تا براساس ماده ۸۷ قانون خدمات کشوری سقف ۴۴ ساعت کار در هفته برای همه کارکنان رعایت شود و هیچ‌گونه خدشه‌ای در پاسخگویی به مراجعات مردم نداشته باشیم.

بر اساس این گزارش ساعت آغاز به کار دستگاه‌های اجرایی از ۱۶ خردادماه امسال برای صرفه جویی در مصرف انرژی، ۶ صبح تعیین شده بود.

اشتراک این خبر در :