به گزارش اقتصادنیوز به نقل از دیجیاتو، شرکت سایپا شرایط فروش کوییک S ویژه آبان‌ماه ۱۴۰۲ را اعلام کرد. در این شرایط، خودروی کوییک اس با نرخ قطعی و موعد تحویل فوری در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت. متأسفانه این خودرو تنوع رنگی ندارد و تنها در رنگ سفید به مشتریان عرضه شده است.

متقاضیان خرید کوییک S‌ از سامانه یکپارچه با موعد تحویل زمستان ۱۴۰۲، مشمول این شرایط فروش می‌شوند. سایپا برای این گروه از متقاضیان در تاریخ ۱۳ آبان‌ماه ۱۴۰۲، پیامک اطلاع‌رسانی برای شرکت در طرح را صادر کرده است. متقاضیان درحال‌حاضر می‌توانند به نمایندگی‌های سایپا یا سایت فروش اینترنتی این شرکت مراجعه کنند و عملیات تکمیل وجه را انجام دهند.​

قیمت کوییک اس از سوی سایپا در این شرایط فروش، ۲۸۱ میلیون و ۵۹۲ هزار تومان اعلام شده است. موعد تحویل خودروها نیز ۹۰ روز کاری است؛ بنابراین مشتریان در واپسین روزهای زمستان ۱۴۰۲ اتومبیل خود را تحویل خواهند گرفت. درحال‌حاضر نرخ کوییک S‌ در بازار آزاد حدود ۳۵۰ میلیون تومان است. بنابراین با خرید کوییک اس از سایپا ۷۰ میلیون تومان سود خواهید کرد. البته برای تحویل‌گرفتن خودرو بایستی ۹۰ روز کاری یا بیشتر از سه ماه صبر کنید.

شرایط فروش کوییک S در آبان‌ماه ۱۴۰۲:

خودروقیمترنگموعد تحویل
کوییک S‌ دنده‌ای۲۸۱ میلیون و ۵۹۲ هزار تومانسفید۹۰ روز کاری

کوییک اس نسخه فیس‌لیفت کوییک محسوب می‌شود که همراه با ساینا اس معرفی شد. درحال‌حاضر تمرکز سایپا بر تولید نسخه‌های اس از کوییک و ساینا است. ساینا اس به‌طور کامل جایگزین ساینا معمولی شده، اما این اتفاق در مورد کوییک هنوز رخ نداده است. انتظار داریم تا طی ماه‌های آتی، کوییک معمولی نیز به‌طور کامل از خط تولید سایپا کنار برود و کوییک اس جایگزین آن شود. کوییک S، کوییک R‌ و کوییک معمولی از نظر مشخصات فنی تفاوتی با یکدیگر ندارند. هر سه خودرو از ترکیب موتور M۱۵ به همراه گیربکس پنج‌سرعته دستی استفاده می‌کنند. تنها تفاوت موجود بین این سه خودرو در ظاهر خارجی متفاوت آنها خلاصه می‌شود.

اشتراک این خبر در :