شرکت‌های صنعتی و معدنی کیمیای زنجان گستران، ریل پرداز سیر، کشاورزی و دامپروری مگسال، داروسازی تهران دارو و پتروشیمی نوری از زمان پرداخت سود خود خبر دادند و در اطلاعیه‌ای در سامانه کدال جدول زمان‌بندی سود سهامداران حقیقی و حقوقی را منتشر کردند.

اعلام زمان پرداخت سود ۵ نماد بورسی

به گزارش تجارت‌نیوز، شرکت‌های صنعتی و معدنی کیمیای زنجان گستران، ریل پرداز سیر، کشاورزی و دامپروری مگسال، داروسازی تهران دارو و پتروشیمی نوری از زمان پرداخت سود خود خبر دادند و در اطلاعیه‌ای در سامانه کدال جدول زمان‌بندی سود سهامداران حقیقی و حقوقی را منتشر کردند.

«کیمیا» زمان پرداخت سود سهامداران حقیقی و حقوقی این شرکت را هشت ماه پس از برگزاری مجمع عمومی خود اعلام کرد. مجمع عمومی این نماد در تاریخ ۱۹ تیر ماه سال ۹۸ برگزار خواهد شد و ریز برنامه پرداختی سود پس از برگزاری این مجمع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.

نماد «حریل» نیز در اطلاعیه‌ای در سامانه کدال جدول زمان‌بندی سود سهامداران خود را اعلام کرد که بر اساس این اطلاعیه سود سهامداران حقیقی در تاریخ یک دی ماه سال ۹۸ و سهامداران حقوقی یک بهمن ماه سال ۹۸ تا مهلت قانونی پرداخت خواهد شد.

جزئیات بیشتر را در لینک زیر بخوانید.

جدول زمانبندی سود حریل

«زمگسا» نیز نماد دیگری است که زمان پرداخت سود هر سهم به پیشنهاد هیات‌مدیره را به شرح زیر در سامانه کدال منتشر کرد.

جدول زمان بندی پرداخت سود سهام زمگسا

بر اساس اطلاعیه منتشر شده از «دتهران»، سود سهام سال مالی ۹۷، معادل ۱۰ درصد از سود خالص مالی سال ۹۷ است و سهامداران حقیقی و حقوقی می‌توانند برای دریافت سود خود به شعب بانک‌های سراسر کشور مراجعه کنند.

جزئیات را در زیر بخوانید.

جدول زمانبندی پرداخت سود دتهران

نماد «نوری» نیز در خصوص زمان‌بندی پرداخت سود خود اصلاحیه‌ای را منتشر کرده که بر اساس آن پیشنهاد این شرکت برای توزیع سود عملکرد سال مالی ۹۷، معادل ۹۰ درصد سود عملکرد است.

جزئیات اصلاحیه را در لینک زیر بخوانید.

اصلاحیه زمانبندی پرداخت سود ۹۷ نوری

اشتراک این خبر در :