” مهندس علیرضا خانی “

 [ دبیرکل مجمع جوان مومن و انقلابی ]

درگفت و گو با نسیم ایران :

دکتر سعید جلیلی فردی انقلابی و فراجناحی است……

دبیرکل

علیرضا خانی

ایشان خاطر نشان کردن طرح دولت سایه ( اسلامی ) دکتر جلیلی امروز مورد نیاز شرایط کشور است ، آن که همه کسانی که توانایی کمک به دولت و کشور را دارند از هر قشر و جناحی اگر انقلابی هستند و انقلابی بودن را یک ارزش برای خود می دانند پایکار بیایند و کمک نمایند تا دولت و مردم را از این شرایط دشوار اقتصادی نجات دهند .

امروز همه ملت ایران به امنیت نظام ، به رهبر فرزانه انقلاب به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و خون پاک شهدا افتخار می کنند و در این موضوع هیچ حرفی نیست و رسانه های غربی خود هم می دانند که دارند بیهوده پارس می کنند و نمی توانند ملت شریف ایران را حتی یک قدم از ارزش ها و آرمانهایشان عقب برانند .

ولی این موضوع که مردم در فشار اقتصادی هستند نیز قابل چشم پوشی نیست این که سفره مردم هر روز کوچک و کوچکتر می شود مشهود و غیر قابل انکار است .

و البته انقلابییون نمی نشیند به ضعف رقیب نگاه کند چون انقلابی رقابت را فقط در زمان انتخابات می شناسد آنهم رقابت با اخلاق اسلامی و علوی و بعد از انتخابات فقط رفاقت می شناسد .

جوانان مجمع جوان مومن و انقلابی کارگروه ویژه ای جهت بررسی طرح دولت سایه ( اسلامی ) تشکیل دادند و راه نجات کشور در این برهه زمانی را فقط همکاری و همدلی همه افراد و احزاب انقلابی برای حل مشکلات معیشتی مردم به دور از اختلاف نظرها می دانند .

البته دولت هم باید با آغوش باز پذیرای تمامی ظرفیت ها بدون در نظر گرفتن حزب و جناح افراد باشد و معیار را فقط اسلام و ولایت پذیری افراد بدانند نه اختلاف نظرهای شخصی .

البته انقلابیون بصیر قلبی بزرگتر از آن دارند تا برای حل مشکلات نظام و مردم منتظر آغوش باز بنشینند و اگر آغوش بازی وجود نداشت دست روی دست بگذارند و تماشا کنند .

دکتر سعید جلیلی فردی است در تراز انقلاب و طرح ایشان اگر با همکاری کلیه دوستان انقلابی اجرائی شود می توان شرایط اقتصادی کشور  را از این منجلابی که گیر افتاده نجات دهد .

دولت سایه ( اسلامی ) معنی کاملا متفاوتی با اصطلاحی که در کشور های غربی و سکولار به کار می رود دارد ، یعنی برای تقویت دولت برای حل مشکلات مردم و پیگیری مطالبات آنها است نه برای تضعیف دولت برای حل مشکلات .

می آید تا از تمام ظرفیت های خود برای حل مشکلات قشر متوسط و مستضعف جامعه بهره ببرد .

می آید تا با کمک و همدلی طرح ارائه دهد عملیاتی کند و نجات دهد …….

در این راه یقینا نیاز به استفاده از  نسل جوان و با انگیزه ، خصوصا جوانان مومن و انقلابی است …….

جوانانی در تراز انقلاب ……

جوانانی که به فرمایش رهبر فرزانه انقلاب حضرت امام خامنه ای ( مدظله العالی )  هرگاه که احساس کنند که برای حفظ کشورشان نیاز به حضورآنها است سینه سپر می کنند .

اشتراک این خبر در :