به گزارش لیلا فرهانی خبرنگار نسیم ایران :

   ” مهدی وکیل پور “

 [ دبیرکل جبهه پیشرفت و عدالت ایران اسلامی ]

در جلسه مجمع عمومی حزب در روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ گفت :

پیشرفت و عدالت ایران اسلامی جز با :

_ میدان دادن به جوانان مومن و با انگیزه نسل سوم و چهارم انقلاب برای ورود به عرصه های مختلف سیاسی و فرهنگی و مجال دادن به آنها برای اثبات خود …..

_ استفاده از طرح ها و نظریات نخبگان و فرهیختگان جوان کشور و تلاش برای اجرائی کردن طرح های آنها …..

_ داشتن طرحی مدون و کارشناسی شده در عرصه های مختلف از جمله اقتصاد ، طرحی که بتوان آنرا ارائه داد و از آن دفاع نمود و از مردم خواست تا به کمک دستگاه های اجرائی بیایند تا مشکلات رفع شود .

_ کادرسازی نیروهای جوان برای ساختن فردای انقلاب .

میسر نمی باشد .

در حاشیه این نشست خبرنگار نسیم ایران ، از علیرضا خانی [ دبیرکل مجمع جوانان مومن و انقلابی ] که در این جلسه حاضر شده بود مصاحبه نمود :

خانی  چهره و تحلیلگر بسیار جوان اصولگرایان گفت :

برادر ارجمند و عزیزم ؛ دکتر مهدی وکیل پور از جوانان مومن ، قابل اعتماد و تراز انقلاب است ، به این حرکت ایشان در حوزه سیاست اسلامی ایرانی بسیار افتخار می کنم و به داشتن چونین دوستی می بالم و همواره برای پیشرفت ایشان و مجموعه شان از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد و از خدای متعال برایشان بهترین ها را خواستاریم  .

این فعال سیاسی اجتماعی در پاسخ به سئوال فرهانی گفت :

راه و روش مجمع ما با مجموعه دکتر وکیل پور یکی است و انشا الله این مودت و همراهی همچنان باقی خواهد بود و این دوستی نسل سوم و چهارم انقلاب تیری در چشمان ضد انقلاب خواهد بود .

زیرا که هدف هردو یه ما پیشرفت و تعالی انقلاب اسلامی تا اتصال آن به انقلاب حضرت مهدی ( عج ) تحت زعامت و رهبری رهبر فرزانه انقلاب حضرت امام خامنه ای ( مدظله العالی ) است .

و همچنین مجموعه ما و مجموعه آقا مهدی بر اساس منویات مقام معظم رهبری و در طول آن منویات آقا محسن رضایی تفکر می کند و تصمیم گیری می نماید .

به همین دلیل این همدلی و همراهی هردو مجموعه انشا الله باقی و جاوید خواهد بود .

این فعال جهادگر در پایان تاکید کرد :

امروز برای ساختن آینده انقلاب باید جهادی وار تلاش کرد ، باید اختلافات را کنار گذاشت ، باید منییت ها را کنار گذاشت و برای توسعه ، پیشرفت و احقاق عدالت در جامعه اسلامی متحد شویم و همچون شهدا از جان خود مایه بگذاریم  .

درجامعه ما باید یک مرز وجود داشته باشد آنهم انقلابی بودن است ……

امروز باید با دلهای بزرگ به افکار نگریست ، اگر فردی انقلابی بود ولی با ما اختلاف نظری هم داشت بایستی اورا بپذیریم امروز مصداق بارز حبل الله در جامعه اسلام مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای ( حفظه الله تعالی ) است ، بایستی گرد ایشان جمع شویم و اختلافات شخصی را کنار بگذاریم و خدارا بابت این هدیه الهی شاکر باشیم .

به گزارش خبرنگار نسیم ایران اعضای هیئت رئیسه حاضر در مجمع عمومی :

آقایان :

دکتر روح الامینی ، دکتر پیریائی و دکتر وکیل پور بودند .

 

اشتراک این خبر در :