” مهندس علیرضا خانی “

دبیرکل مجمع جوانان مومن و انقلابی

دبیرکل

علیرضا خانی

درمصاحبه با نسیم ایران :

حاج آقا محسن رضایی

افتخاری است برای کل نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  .

قدر این سرمایه های نظام را باید دانست …….

آقا محسن بود که از باقری ، باقری ساخت از باکری ، باکری ساخت ایشان بود که اثبات نمود می شود جوانان تراز انقلاب را شناسایی کرد و به آنها میدان داد و جوانان را افتخار آفرین کرد .

ایشان در عمل ، میدان دادن به جوانان مومن و انقلابی را نشان داده اند و نتیجه آن هم به کل جهان اثبات شد که امروزه بعد از چندین سال متفکران جهان نتوانسته اند درک کنند که چگونه جوانان ایران اسلامی با دستان خالی توانستند ابرقدرت های جهان را به زانو در آورند این امر با مدیریت آقا محسن و امام خامنه ای ( مدظله العالی ) و پشتیبانی  امام خمینی ( ره ) و با ایمان و تقوای آنان ممکن شد .

مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای ( مدظله العالی ) بسیار به توجه به نسل جوان خصوصا جوانان مومن و انقلابی تاکید داشته و دارند ولی متاسفانه  این امر مهم نیز مورد بی توجهی بسیاری از مسئولین قرارگرفته اما حاج محسن رضایی از ابتدا نشان داد که این امر رهبری را از زمان جنگ تا به حال اجرائی نموده و میدان اجرائی را به دست نسل جوان ، با انگیزه ، مومن ، متعهد و انقلابی سپرده و در کنار آنها مشاورین با تجربه قرار داده اند .

اگر این روحیه انقلابی آقا محسن در تمامی مسئولین ایجاد شود به یقین بسیاری از مشکلاتی که امروز گریبان گیر دولت است حل می شود .

خانی در پاسخ به سوال خبرنگار نسیم ایران گفت :

مجموعه ما و حقیر که کوچکترین عضو آن هستم به آقا محسن اعتقاد کامل داریم و تا آخر پای مواضع ایشان ایستاده ایم حتی اگر به ضررمان تمام شود زیرا یقین داریم مواضع حاج آقا محسن نیز در طول مواضع مقام معظم رهبری ( حفظه الله تعالی ) است ، فرق است بین اعتقاد با اعتماد ، مرحله بعد اعتماد می شود اعتقاد ، ما به ایشان اعتقاد کامل داریم  .

این فعال سیاسی و فرهنگی اجتماعی گفت :

ایشان عضو معدود مسئولینی است که برای آینده طرح های کار آمد بسیاری دارند مطالعه و تفکر در طرح ها و ایده های ایشان هر جوانی را به طرز فکر ایشان علاقه مند می کند .

طرح سربازی حرفه ای ( بامحوریت کار آفرینی )

فدرالیسم اقتصادی  ( اقتصاد متکی به خود )

دولت در سایه ( اسلامی ، ایرانی  نه غربی ) : یعنی کمک ، نظارت و دادن طرح و ایده سازنده نخبگان حوزه های مختلف به دولت اصلی .

طرح اقتصادی انتظار ( با محوریت تولید و اشتغال )

بانک مردم ( توسعه کسب و کار های کوچک )

یارانه سبز ( تامین امنیت قضایی کشور و توسعه کشاورزی و دام پروری )

این فعال دانشجویی گفت :

سوال من این است که کدام یک از آقایان رجال دولتی حتی یک طرح مدون برای اجرائی کردن رهنمود های مقام معظم رهبری برای تولید و اشتغال داشته اند و ارائه داده اند .

خانی در گفت و گو با خبر نگار نسیم ایران گفت :

اینکه مقام معظم رهبری از شعار کلان اقتصاد مقاومتی به شعار حمایت از تولید و اشتغال رسیده اند حاکی از آن است که از دستگاه نخبگان و مدیران کشور رضایت ندارند و الا اگر ما پس از رهنمود های ایشان برای اقتصاد مقاومتی به نتیجه مطلوب رسیده بودیم دیگر به تفسیر ریز شعار ها نمی رسیدند .

به جرات می گویم هیچ یک از آقایان هیچ طرح برنامه ریزی شده و کارشناسی شده ای برای اقتصاد نداشتن که به اینجا رسیدیم که کالای اساسی مردم به قیمت های فاجعه بار رسیده چون طرح یارانه سبزی نبوده

امروز در فضای اشتغال و تولید وضع نامطلوبی داریم که چون طرح مدون و مشخصی مثل طرح اقتصادی انتظار و بانک مردمی وجود ندارد .

باز جای شکر آن باقی است ، ستادکل نیرو های مسلح به طرح سرباز حرفه ای آقا محسن رسیده است و جامه عمل به آن پوشانیده و دارد برای آن برنامه ریزی و سرمایه گزاری می نماید .

در یک کلام بگویم آقا محسن رضایی مرد روز های سخت است ……..

مردی است که در تمام خوشی ها و ناخوشی ها ، تمام تلخی ها و شیرین های انفلاب حضور دارد و با تمام قوا پشتیبان نظام و انقلاب و ولایت مطلقه فقیه بوده و است و در حساس ترین شرایط می شود به ایشان اقتدا کرد .

اشتراک این خبر در :