” علیرضا خانی “

[  دبیرکل مجمع جوانان مومن و انقلابی که مجموعه ای فعال در حوزه های علمی ، فرهنگی اجتماعی ، جهادی ، نخبگان و بصیرت افزایی است . ]

علیرضا خانی

{ به عنوان جوانترین مدیر آستان قدس و جوانترین چهره انقلابی حساب می آید  که از سوی سردار دکتر پرویز سروری نماینده آستان قدس رضوی در استان تهران انتخاب شده است . }

که این انتخاب شاید حاکی از آن است که دستور کار انقلابیون و اصولگرایان روی آوردن به چهره های جوان مومن و در تراز انقلاب است ……

دکتر حسین صالحی تحلیلگر خبرگزاری نسیم ایران معتقد است :

سیاست جدید و بسیار عالمانه دکتر سید ابراهیم رئیسی و قائم مقام توانای ایشان دکتر بختیاری روی آوردن به نسل جوان مومن متعهد و انقلابی برای پیشرفت کشور است که دکتر پرویز سروری طلایه دار مدیران استانی ایشان  و چهره ای بسیار مورد اطمینان است شروع به شناسایی و حرکت در این سمت و سوق نموده که بی شک اگر این تحول انقلابی در سطح مدیران کشوری نیز صورت پذیرد و از نسل جوان ، بسیار با انگیزه و دارای طرح و ایده استفاده شود بسیاری از مشکلاتی که امروز دامنگیر کشور است مرتفع می گردد .

باید قدر دان این تفکر و روحیه جوانگرایی و انقلابی این مدیران عالم بود …

 

علیرضا خانی چهره جوان و انقلابی در اولین روز های انتصاب خود در آستان طرحی را ارائه داد و اجرائی نمود که بسیار طرح جالب و زیبایی است و تداوم این طرح یک حرکت بسیار شکوهمند را می سازد ،

( طرح :  از آستان رضوی تا آستان علوی  )

مرادی خبرنگار نسیم ایران می گوید  :

به دلیل حضور جناب آقای خانی در این طرح و تشرف ایشان به کربلا با

مهندس عادلی روابط عمومی دفتر ایشان مصاحبه نمودیم و از طرح مطلع گردیدیم .

عادلی ( جانشین قرارگاه جهادی امام حسن ع ) گفت :

ایده این طرح در شورای جوانان دفتر مطرح گردید و با پیگیری مهندس خانی از جناب آقای سردار سروری نماینده محترم آستان قدس رضوی در استان و جناب آقای دکتر مهدی اقراریان معاونت محترم فرهنگی آستان قدس در تهران اجرائی گردید .

این طرح حرکتی است که در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای ( مدظله العالی )  که درحکم حضرت آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی برای جهانی نمودن برکات معنوی و فرهنگی آقا علی ابن موسی الرضا ( ع ) و بهره مندی تمام شیعیان جهان از نور رحمت امام رئوف است .

در این طرح با هماهنگی دکتر سروری پرچم متبرک گنبد اقا امام رضا ( ع ) در اختیار تیم ۱۰۰ نفره معاونت فرهنگی جوانان دفتر ما  قرارگرفته که در طریق کربلا ، موکب به موکب همراه خود می برند و فضای موکب ها را به عطر رضوی آغشته می نمایند .

تیم فرهنگی مجموعه عینک های واقعیت مجازی VR را به همراه دارند که در آن به شیعیان عراقی یا شیعیانی که از هر نقطه جهان آمده اند به پیاده روی با شکوه اربعین ،  ولی تا به حال به حرم مطهر رضوی مشرف نشده اند حرم را نشان دهند و در انتهای مراسم و بعد از حال معنوی افراد بسته های تبرکی رضوی که تدارک شده را به آنها می دهند .

در پایان علی عادلی فعال فرهنگی و اجتماعی و روابط عمومی دفتر گفت :

امید داریم این طرح که امسال برای اولین بار توسط جوانان دفتر ما پایه گذاری شده مانند طرح زیر سایه خورشید مورد عنایت خاصه مدیران فرهنگی آستان مقدس رضوی قرارگیرد و هر سال با شکوه تر از سال گذشته برگزار شود .

انشا الله بتوانیم توفیق سربازی برای حضرت ولی عصر ( عج ) و نایب برحقش امام خامنه ای ( مدظله العالی ) را داشته باشیم .

و من الله التوفیق

علی عادلی

اشتراک این خبر در :