علی حسینی

علی حسینی

ابوذر علی حسینی

( رئیس هیئت مدیره ، عضو هیئت موسس و مدیرمسئول نشریات کشوری ” مجمع جوان مومن و انقلابی ” )

درگفتگو با مرادی خبرنگار نسیم ایران گفت :

از مدیر فرزانه ای همچون استاد حاج علی اکبری خواهشمندیم فکری به حال اوضاع پژمرده بی انگیزه و بی نتیجه مساجد بکنند .

بی نتیجه چون مساجدی که نیروهای جوان را برای خدمت به مردم ، نظام و انقلاب تربیت نکنند از یکی از وظایف اصلی خود به عنوان سنگر محله در مقابل حمله های فرهنگی غرب عقب مانده اند ….

مدیریت عده ای از افراد نا لایق در برخی مساجد به اسم هیئت امنا سبب بدینی مردم و خالی شدن مساجد از نماز گزاران خصوصا قشر جوان گردیده .

مسجد باید همانند مسجد صدر اسلام گردد و به جایگاه اصلی و حقیقی خود باز گردد یعنی سنگری برای جوانان خصوصا جوانان مومن و انقلابی ، با انگیزه و با نشات گردد ، حوانانی که دغدغه پرکردن جیب خود را ندارند بلکه حل مشکلات مردم محل بزرگترین دغدغه آنها است .

یقین بدارید تنها با جوانگرایی مساجد به این نتایج می رسیم ……

همانطور که مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای ( حفظه الله تعالی ) بسیار در مورد میدان دادن به نسل جوان خصوصا جوانان مومن متدین متعهد و حزب الهی تاکید دارند  ….

انتصاب استاد حاج علی اکبری نیز  از سوی مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای ( مدظله العالی ) نیز همین پیام اعتماد به نسل جوان خصوصا جوان مومن و انقلابی را برای همگان داشته است .

از جناب آقای دکتر حاج علی اکبری تقاضا داریم که سامانه ای طراحی گردد برای گزینش این افراد موثر در محل که با نام هیئت امنا شناخته شده اند ، سامانه ای که تمامی جوانب یعنی ولایت مداری افراد تست عدم اعتیاد تحقیق برای نداشتن شهرت به بدنامی در محل و عدم سو سابقه را در مورد هیئت امنا ها بررسی کند زیرا سرمایه مالی و انسانی محل که می تواند مبدا تحولات محل باشد امانت به دستان آنها است ……

(  در پایان  جا دارد از مدیران کلیه نواحی ایشان خصوصا مدیریت محترم امور مساجد شمیرانات جناب آقای دکتر بصیری جهت توجه خاص به این موارد خصوصا جوانگرایی و انتخاب افراد موتمد تشکر نمائیم . )

 

اشتراک این خبر در :